Marcel van Beers
magazijn@debruynmetaal.nl
+31(0)497-582178

De mentaliteit die je zoekt.
Magazijn
Patryk Kotnicki
logistiek@debruynmetaal.nl
+31(0)497-582173

De mentaliteit die je zoekt.
Logistiek
Maud Kaptheijns
logistiek@debruynmetaal.nl
+31(0)497-582173

De mentaliteit die je zoekt.
Logistiek Manager
Piotr Kaczmarczyk

+31(0)497-575572

De mentaliteit die je zoekt.
Voorman Lasrobot
Sebastian Krol

+31(0)497-575572

De mentaliteit die je zoekt.
Voorman Lasrobot
Lars van Asten

+31(0)497-575572

De mentaliteit die je zoekt.
Hoofd avondploeg | BBL student
Ward van den Heuvel

+31(0)497-575572

De mentaliteit die je zoekt.
Hoofd avondploeg | BBL student
Paul de Bruyn

+31(0)497-575572

De mentaliteit die je zoekt.
Studenten begeleider
Jan Brugmans
Jan.brugmans@debruynmetaal.nl
+31(0)497-575572

De mentaliteit die je zoekt.
Productie manager
Jack Daris
kwaliteit@debruynmetaal.nl
+31(0)497-582175

De mentaliteit die je zoekt.
Kwaliteitscontroleur | productie manager
Patrick Mentink
kwaliteit@debruynmetaal.nl
+31(0)497-729440

De mentaliteit die je zoekt.
Kwaliteitscontroleur
Jelle van Borrenbergen
jelle.van.borrenbergen@debruynmetaal.nl
+31(0)497-582177

De mentaliteit die je zoekt.
Assistent Productie
Maikel van de Rijt
Maikel.vd.rijt@debruynmetaal.nl
+31(0)497-575572

De mentaliteit die je zoekt.
Tekenaar/Programmeur
Meike Rutten
marketing@debruynmetaal.nl
+31(0)497-575572

De mentaliteit die je zoekt.
Marketing
Giulia Maas
marketing@debruynmetaal.nl
+31(0)497-575572

De mentaliteit die je zoekt.
Marketing
Bea Prevaes
administratie@debruynmetaal.nl
+31(0)497-575572

De mentaliteit die je zoekt.
Administratie
Rowan de Bruyn
rowan.de.bruyn@debruynmetaal.nl
+31(0)497-575572

De mentaliteit die je zoekt.
Marketing | P&O | Administratie
Johan van Poppel
Johan.van.poppel@debruynmetaal.nl
+31(0)497-582174

De mentaliteit die je zoekt.
Bedrijfsbureau
Jan Antonis
Jan.antonis@debruynmetaal.nl
+31(0)497-582171

De mentaliteit die je zoekt.
Manager Bedrijfsbureau
Lenie de Bruyn
Lenie.de.bruyn@debruynmetaal.nl
+31(0)497-575572

De mentaliteit die je zoekt.
Directrice
Rob de Bruyn
Rob.de.bruyn@debruynmetaal.nl
+31(0)497-575572

De mentaliteit die je zoekt.
Directeur